SIRMAN Canova 300 TOP mesoreznica
1.424 € Originalna cena je bila: 1.424 €.1.281 €Trenutna cena je: 1.281 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 300 mm
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- Kućište meosreznice od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 300 mm Canova TOP
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršuta, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, prečnika fi300, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Canova 300 Top:
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm
- nosač proizvoda površine 240 x 230 mm
- hod klizača 275 mm
- kućište od aluminijumske legure
- 41 mm između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- inox start/stop tasteri sa IP67 zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož – za smrznuto meso
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica noža fi300 mm Canova 300 Top namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Canova mesoreznice dostupne u prečniku noža od 250-300 mm:
- Canova 250
- Canova 250 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 275
- Canova 275 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300
- Canova 300 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300 AUTOMATIC – automatska mesoreznica
| Dimenzije (ŠxDxV) | 495x640x495 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 210 W |
| Prečnik noža | 300 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-19 mm |
| Hod klizača | 275 mm |
| Korisna površina sečenja | 175 x 260 mm, Ø 207 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | aluminijumske nogare, eloksirani aluminijum, ručice od aluminijuma |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | alat za skidanje noža, nazubljeni nož, teflonski nož za sireve |
| Težina | 26,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN Canova 275 mesoreznica
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN Canova 275 TOP mesoreznica
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Automatska mesoreznica SIRMAN Canova 300 Automec
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

