Konvektomat Alphatech ICON51 ICCM026E
3.920 € cena bez PDV-a
Konvektomat za 6 plehova GN 2/3 Alphatech ICON51 – zauzima malo prostora – 51 cm širine
- 6x 2/3 GN
- visina između plehova 60h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Konvektomat za 6 plehova GN 2/3 Alphatech ICON51 – zauzima malo prostora – 51 cm širine
- 6x 2/3 GN
- visina između plehova 60h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Režimi pripreme u konvektomatu
- manuelno sa 3 moda pripreme: konvekcija od 50°C do 260°C, para od 50°C do 130°C, kombinovano od 50°C do 260°C.
Upravljanje konvektomatom
- konvektomat sa ručnim komandama, elektromehaničkom kontrolnom tablom i svetlosnim indikatorima.
Kontrolni mehanizam
- AUTO REVERSE funkcija ventilatora (automatska promena smera ventilatora) za savršenu ujednačenost temperature unutar komore.
- manuelno oslobađanje pritiska u komori – klapna.
- LED svetlo za optimalnu osvetljenost svih delova komore konvektomata, neutralno svetlo koje ne menja originalne boje proizvoda.
Konstrukcija konvektomata
- savršeno glatka i vodonepropusna komora sa zaobljenim ivicama.
- vrata sa ventilirajućim dvostrukim staklom i vazdušnom komorom – unutrašnje staklo sa reflektujućom funkcijom za veći učinak i manji prenos temperature prema korisniku.
- unutrašnje staklo se odvaja od vrata – jednostavno čišćenje.
- leva ili desna vrata (opcionalno).
- podesive šarke za optimalno zatvaranje vrata.
- jednostavna demontaža deflektora ventilatora za pristup čišćenju prostora oko turbine.
- IPX3 zaštita od prskanja vode.
Konvektomat sa električnim sistemom grejanja
- sistem zagrevanja komore konvektomata sa grejačima od nerđajućeg čelika
Sigurnosni sistemi
- limiter temperature sa termičkom zaštitom
- termička zaštita elektromotora ventilatora
- mehanički prekidač na vratima
- sistem hlađenja sklopova konvektomata
Pranje i održavanje konvektomata
- ručno pranje konvektomata sa ručnim tušem (opcionalno)
Standardna oprema
- lateralni nosači plehova 325×352 – GN 2/3
Opcionalna oprema – naručuje se prilikom poručivanja uređaja
- NPS: desna vrata – ručica na levoj strani
- APDS: duplo zatvaranje vrata
- CSA: 5 litara tank za vodu – u slučaju nestanka vode pruža autonomiju rada do 60 minuta
Dodatna oprema – moguća naknadna ugradnja
- ručni tuš sa konekcijom
- otvoreno postolje
- točkovi za postolje – 2 sa kočnicom
- nosači plehova za otvoreno postolje
- odsisna napa sa sistemom za kondenzaciju
- kolektor za eksternu konekciju Ø150 mm
- filter za masnoću
- kit sa fiksiranje nogara postolja
ALPHATECH ICON konvektomati sa električnim zagrevanjem komore:
- ICCM026E SLIM manuelni
- ICCT026E SLIM digitalni
- ICCM061E SLIM manuelni
- ICCT061E SLIM digitalni
- ICEM051E manuelni
- ICET051E digitalni
- ICEM071E manuelni
- ICET071E digitalni
- ICEM101E manuelni
- ICET101E digitalni
ALPHATECH ICON konvektomati sa gasnim zagrevanjem komore:
- ICGM051E manuelni
- ICGT051E digitalni
- ICGM071E manuelni
- ICGT071E digitalni
- ICGM101E manuelni
- ICGT101E digitalni
Konvektomat Alphatech je brend italijanskog proizvodjača LAINOX Ali Group S.r.l. Italy
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x625x880 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,25 kW |
| Kapacitet plehova | 6 GN 2/3 |
| Visina između plehova | 60 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole |
| Tajmer | 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | nema |
| Programiranje | nema |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Radna temperatura | para od 50°C do 130°C, konvekcija od 50°C do 260°C, kombinovano od 50°C do 260°C |
| Sonda jezgra | nema |
| Ventilator | 1 brzina sa dva smera okretanja |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | opcionalno tuš crevo |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 40 mm |
| Težina | 59 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | tuš crevo za ručno pranje, postolje |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Slični proizvodi …
Konvektomat Alphatech ICON ICEM051E
Konvektomat Alphatech ICON ICEM071E
Konvektomat Alphatech ICON ICET071E
Konvektomat Alphatech ICON ICET051E
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm


