Konvektomat Alphatech ICON51 ICCM061E
4.340 € cena bez PDV-a
Konvektomat za 6 plehova GN 1/1 Alphatech ICON51 – zauzima malo prostora – 51 cm širine
- 6x 1/1 GN
- visina između plehova 60h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Konvektomat za 6 plehova GN 1/1 Alphatech ICON51 – zauzima malo prostora – 51 cm širine
- 6x 1/1 GN
- visina između plehova 60h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Režimi pripreme u konvektomatu
- manuelno sa 3 moda pripreme: konvekcija od 50°C do 260°C, para od 50°C do 130°C, kombinovano od 50°C do 260°C.
Upravljanje konvektomatom
- konvektomat sa ručnim komandama, elektromehaničkom kontrolnom tablom i svetlosnim indikatorima.
Kontrolni mehanizam
- AUTO REVERSE funkcija ventilatora (automatska promena smera ventilatora) za savršenu ujednačenost temperature unutar komore.
- manuelno oslobađanje pritiska u komori – klapna.
- LED svetlo za optimalnu osvetljenost svih delova komore konvektomata, neutralno svetlo koje ne menja originalne boje proizvoda.
Konstrukcija konvektomata
- savršeno glatka i vodonepropusna komora sa zaobljenim ivicama.
- vrata sa ventilirajućim dvostrukim staklom i vazdušnom komorom – unutrašnje staklo sa reflektujućom funkcijom za veći učinak i manji prenos temperature prema korisniku.
- unutrašnje staklo se odvaja od vrata – jednostavno čišćenje.
- leva ili desna vrata (opcionalno).
- podesive šarke za optimalno zatvaranje vrata.
- jednostavna demontaža deflektora ventilatora za pristup čišćenju prostora oko turbine.
- IPX3 zaštita od prskanja vode.
Konvektomat sa električnim sistemom grejanja
- sistem zagrevanja komore konvektomata sa grejačima od nerđajućeg čelika
Sigurnosni sistemi
- limiter temperature sa termičkom zaštitom
- termička zaštita elektromotora ventilatora
- mehanički prekidač na vratima
- sistem hlađenja sklopova konvektomata
Pranje i održavanje konvektomata
- ručno pranje konvektomata sa ručnim tušem (opcionalno)
Standardna oprema
- lateralni nosači plehova 325×530 – GN 1/1
Opcionalna oprema – naručuje se prilikom poručivanja uređaja
- NPS: desna vrata – ručica na levoj strani
- APDS: duplo zatvaranje vrata
- CSA: 5 litara tank za vodu – u slučaju nestanka vode pruža autonomiju rada do 60 minuta
Dodatna oprema – moguća naknadna ugradnja
- ručni tuš sa konekcijom
- otvoreno postolje
- točkovi za postolje – 2 sa kočnicom
- nosači plehova za otvoreno postolje
- odsisna napa sa sistemom za kondenzaciju
- kolektor za eksternu konekciju Ø150 mm
- filter za masnoću
- kit sa fiksiranje nogara postolja
ALPHATECH ICON konvektomati sa električnim zagrevanjem komore:
- ICCM026E SLIM manuelni
- ICCT026E SLIM digitalni
- ICCM061E SLIM manuelni
- ICCT061E SLIM digitalni
- ICEM051E manuelni
- ICET051E digitalni
- ICEM071E manuelni
- ICET071E digitalni
- ICEM101E manuelni
- ICET101E digitalni
ALPHATECH ICON konvektomati sa gasnim zagrevanjem komore:
- ICGM051E manuelni
- ICGT051E digitalni
- ICGM071E manuelni
- ICGT071E digitalni
- ICGM101E manuelni
- ICGT101E digitalni
Konvektomat Alphatech je brend italijanskog proizvodjača LAINOX Ali Group S.r.l. Italy
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x800x880 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,75 kW |
| Kapacitet plehova | 6 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 60 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole |
| Tajmer | 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | nema |
| Programiranje | nema |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Radna temperatura | para od 50°C do 130°C, konvekcija od 50°C do 260°C, kombinovano od 50°C do 260°C |
| Sonda jezgra | nema |
| Ventilator | 1 brzina sa dva smera okretanja |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | opcionalno tuš crevo |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 40 mm |
| Težina | 73 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | tuš crevo za ručno pranje, postolje |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Slični proizvodi …
Konvektomat Alphatech ICON ICEM051E
Konvektomat Alphatech ICON ICEM071E
Konvektomat Alphatech ICON51 ICCM026E
Konvektomat Alphatech ICON ICET051E
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com


