Konvektomat Alphatech ICON ICEM071E
3.878 € cena bez PDV-a
Konvektomat za 7 plehova GN 1/1 Alphatech ICON
- 7x 1/1 GN
- 7x 600×400 EN
- visina između plehova 70h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Konvektomat za 7 plehova GN 1/1 Alphatech ICON
- 7x 1/1 GN
- 7x 600×400 EN
- 70h mm
Direct steam – model sa direktnim ubacivanjem pare (bez bojlera)
Elektromehaničke kontrole
Režimi pripreme u konvektomatu
- manuelno sa 3 moda pripreme: konvekcija od 50°C do 260°C, para od 50°C do 130°C, kombinovano od 50°C do 260°C.
Upravljanje konvektomatom
- konvektomat sa ručnim komandama, elektromehaničkom kontrolnom tablom i svetlosnim indikatorima.
Kontrolni mehanizam
- AUTO REVERSE funkcija ventilatora (automatska promena smera ventilatora) za savršenu ujednačenost temperature unutar komore.
- manuelno oslobađanje pritiska u komori – klapna.
- LED svetlo za optimalnu osvetljenost svih delova komore konvektomata, neutralno svetlo koje ne menja originalne boje proizvoda.
Konstrukcija konvektomata
- savršeno glatka i vodonepropusna komora sa zaobljenim ivicama.
- vrata sa ventilirajućim dvostrukim staklom i vazdušnom komorom – unutrašnje staklo sa reflektujućom funkcijom za veći učinak i manji prenos temperature prema korisniku.
- unutrašnje staklo se odvaja od vrata – jednostavno čišćenje.
- leva ili desna vrata (opcionalno).
- podesive šarke za optimalno zatvaranje vrata.
- jednostavna demontaža deflektora ventilatora za pristup čišćenju prostora oko turbine.
- IPX3 zaštita od prskanja vode.
Konvektomat sa električnim sistemom grejanja
- sistem zagrevanja komore konvektomata sa grejačima od nerđajućeg čelika
Sigurnosni sistemi
- limiter temperature sa termičkom zaštitom
- termička zaštita elektromotora ventilatora
- mehanički prekidač na vratima
- sistem hlađenja sklopova konvektomata
Pranje i održavanje konvektomata
- ručno pranje konvektomata sa ručnim tušem (opcionalno)
Standardna oprema
- lateralni nosači plehova 530×325 ili 600×400
Opcionalna oprema – naručuje se prilikom poručivanja uređaja
- IPS071: desna vrata – ručica na levoj strani
- APDS: duplo zatvaranje vrata
- CSA: 5 litara tank za vodu – u slučaju nestanka vode pruža autonomiju rada do 60 minuta
Dodatna oprema – moguća naknadna ugradnja
- ručni tuš sa konekcijom
- nosači za plehove 6x 600×400 sa visinom 90h mm
- postolje sa mestom za blast chiller
- otvoreno postolje
- točkovi za postolje – 2 sa kočnicom
- nosači plehova za otvoreno postolje
- fermentaciona komora
- odsisna napa sa sistemom za kondenzaciju
- kolektor za eksternu konekciju Ø150 mm
- filter za masnoću
- kit sa fiksiranje nogara postolja
ALPHATECH ICON konvektomati sa električnim zagrevanjem komore:
- ICCM026E SLIM manuelni
- ICCT026E SLIM digitalni
- ICCM061E SLIM manuelni
- ICCT061E SLIM digitalni
- ICEM051E manuelni
- ICET051E digitalni
- ICEM071E manuelni
- ICET071E digitalni
- ICEM101E manuelni
- ICET101E digitalni
ALPHATECH ICON konvektomati sa gasnim zagrevanjem komore:
- ICGM051E manuelni
- ICGT051E digitalni
- ICGM071E manuelni
- ICGT071E digitalni
- ICGM101E manuelni
- ICGT101E digitalni
Konvektomat Alphatech je brend italijanskog proizvođača LAINOX Ali Group S.r.l. Italy
| Dimenzije (ŠxDxV) | 777x729x942 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,5 kW |
| Kapacitet plehova | 7 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole |
| Tajmer | 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | nema |
| Programiranje | nema |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Radna temperatura | kombinovano od 50°C do 260°C, konvekcija od 50°C do 260°C, para od 50°C do 130°C |
| Sonda jezgra | nema |
| Ventilator | 1 brzina sa dva smera okretanja |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | opcionalno tuš crevo |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 40 mm |
| Težina | 90 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | fermentaciona komora, postolje sa nosačima plehova, tuš crevo za ručno pranje |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Slični proizvodi …
Konvektomat Alphatech ICON ICEM051E
Konvektomat Alphatech ICON ICEM101E
Konvektomat Alphatech ICON ICET071E
Konvektomat Alphatech ICON ICET051E
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com


