HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN ELIO RR preklopni toster
SIRMAN CORT LR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
384 € cena bez PDV-a
SIRMAN ELIO RR preklopni toster
384 € Originalna cena je bila: 384 €.345 €Trenutna cena je: 345 €. cena bez PDV-a
Profesionalni toster Sirman Elio RR
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature tostera
Šifra proizvoda:
SIRMAN ELIO RR 34A1301002SI
Kategorije: Preklopni tosteri, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni toster Sirman Elio RR
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- Keramički premaz (non-stick)
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Profesionalni toster sa donjom rebrastom grejnom površinom 250×255 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća, sa oprugama i grejnom površinom 210×210 mm
- Termostat za regulaciju temperature tostera
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 260x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.550 W |
| Grejna površina | 250 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Donja ploča | liveno gvožđe, rebrasta |
| Gornja ploča | 210×210 mm, samobalansirajuća, rebrasta, liveno gvožđe |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

