Giorik ECG940F gasni šporet sa rernom
3.022 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet sa 4 gorionika sa rernom na plin – EKO serija 900
- 4 gorionika
- 2x 3,5 kW + 2x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Gasna statička rerna
- GN 2/1 8kW
- termostatska kontrola 100-300°C
- sigurnosni termostat
- Piezzo upaljač
Profesionalni plinski šporet sa 4 gorionika sa rernom na plin – EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 4 gorionika
- 2x 3,5 kW + 2x 6 kW
- pilot plamen sa termoelementom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Plinska profesionalna rerna:
- osnova rerne od čelika
- 8 kW snaga gorionika
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- gasni termostat za regulaciju temperature od 100 ° C do 300 ° C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
GIORIK Unika 900 EKO linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporeti bez rerne – serija 900:
- ECG920T gasni šporet 2 gorionika, pultni
- ECG940T gasni šporet 4 gorionika, pultni
- ECG960T gasni šporet 6 gorionika, pultni
- ECG920G gasni šporet 2 gorionika na otvorenom postolju
- ECG940G gasni šporet 4 gorionika na otvorenom postolju
- ECG960G gasni šporet 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporeti sa rernom – serija 900:
- ECG940F gasni šporet 4 gorionika + GAS rerna
- ECG940E gasni šporet 4 gorionika + elektro rerna
- ECG960F gasni šporet 6 gorionika + GAS rerna
- ECG960E gasni šporet 6 gorionika + elektro rerna
- ECG960H gasni šporet 6 gorionika + maxi GAS rerna
- ECG96EH gasni šporet 6 gorionika + maxi elektro rerna
*Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 27 kW |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 2x 6 kW, 2x 3,5 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 8 kW |
| Kontrola rerne | termostatski gasni ventil sa pilot plamenom |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 170 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik ECG940E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika i rerna na struju - EKO serija 900
- 4 gorionika
- 2x 3,5 kW + 2x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik ECG940G gasni šporet
Giorik ECG960F gasni šporet sa rernom
Giorik ECG960G gasni šporet
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

