Giorik ECG940E gasni šporet sa elektro rernom
3.399 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika i rerna na struju – EKO serija 900
- 4 gorionika
- 2x 3,5 kW + 2x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika i rerna na struju – EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 4 gorionika
- 2x 3,5 kW + 2x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
U modelima sa električnom statičkom rernom:
- osnova rerne od čelika
- snaga 6,2 kW
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
GIORIK Unika 900 EKO linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporeti bez rerne – serija 900:
- ECG920T gasni šporet 2 gorionika, pultni
- ECG940T gasni šporet 4 gorionika, pultni
- ECG960T gasni šporet 6 gorionika, pultni
- ECG920G gasni šporet 2 gorionika na otvorenom postolju
- ECG940G gasni šporet 4 gorionika na otvorenom postolju
- ECG960G gasni šporet 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporeti sa rernom – serija 900:
- ECG940F gasni šporet 4 gorionika + GAS rerna
- ECG940E gasni šporet 4 gorionika + elektro rerna
- ECG960F gasni šporet 6 gorionika + GAS rerna
- ECG960E gasni šporet 6 gorionika + elektro rerna
- ECG960H gasni šporet 6 gorionika + maxi GAS rerna
- ECG96EH gasni šporet 6 gorionika + maxi elektro rerna
*Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 19 kW GAS + 6,2 kW 400VAC |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 2x 6 kW, 2x 3,5 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6,2 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 170 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik ECG940F gasni šporet sa rernom
Giorik ECG940G gasni šporet
Giorik ECG960F gasni šporet sa rernom
Giorik ECG960G gasni šporet
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

