Giorik ECG96EH gasni šporet sa MAXI elektro rernom
4.677 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika sa velikom rernom – MAXI rerna – EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna MAXI statička rerna
- dimenzija rerne 935x580x300h mm
- 9 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika sa velikom rernom – MAXI rerna – EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna profesionalna MAXI rerna:
- osnova rerne od čelika
- snaga 9 kW
- dimenzija rerne 935x580x300h mm
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
GIORIK Unika 900 EKO linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporeti bez rerne – serija 900:
- ECG920T gasni šporet 2 gorionika, pultni
- ECG940T gasni šporet 4 gorionika, pultni
- ECG960T gasni šporet 6 gorionika, pultni
- ECG920G gasni šporet 2 gorionika na otvorenom postolju
- ECG940G gasni šporet 4 gorionika na otvorenom postolju
- ECG960G gasni šporet 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporeti sa rernom – serija 900:
- ECG940F gasni šporet 4 gorionika + GAS rerna
- ECG940E gasni šporet 4 gorionika + elektro rerna
- ECG960F gasni šporet 6 gorionika + GAS rerna
- ECG960E gasni šporet 6 gorionika + elektro rerna
- ECG960H gasni šporet 6 gorionika + maxi GAS rerna
- ECG96EH gasni šporet 6 gorionika + maxi elektro rerna
*Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 28,5 kW GAS + 9 kW 400VAC |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 3x 6 kW, 3x 3,5 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 9 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 935x580x300h mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 250 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik ECG960E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika i elektro rerna - EKO serija 900
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Neutralni deo zatvoren vratima
Giorik ECG960F gasni šporet sa rernom
Giorik ECG960G gasni šporet
Giorik ECG960H gasni šporet sa MAXI rernom
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika sa velikom plinskom rernom - serija 900
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
MAXI gasna statička rerna:
- 10 kW snaga gorionika
- dimenzija rerne 935x580x300h mm
- gasni termostat za regulaciju temperature od 100 ° C do 300 ° C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

