Profesionalni gasni top šporet AGO-490S
702 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni top šporet 2 gorionika – serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 2 gorionika
- 2x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- izrada INOX AISI 304
Opcionalno:
- zatvoreno postolje:
Profesionalni gasni top šporet 2 gorionika – serija 900
Profesionalni gasni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 2 gasna gorionika
- 2x 10 kW
- pilot plamen
- sigurnosni termoelement
Profesionalni plinski / gasni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok linije 900 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Profesionalni gasni šporeti ATALAY linija 900:
- Gasni top šporet sa 2 gorionika AGO-490S + postolje AST-49
- Gasni top šporet sa 4 gorionika AGO-890S + postolje AST-89
- Gasni top šporet sa 6 gorionika AGO-1290S + postolje AST-129
- Gasni šporet sa 2 gorionika na zatvorenom postolju AGO-490
- Gasni šporet sa 4 gorionika na zatvorenom postolju AGO-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika na zatvorenom postolju AGO-1290
- Gasni šporet sa 4 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-1290
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 20 kW |
| Broj gorionika | 2 |
| Snaga gorionika | 2x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 50 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni top šporet AGO-890S
Profesionalni plinski top šporet AGO-1290S
Profesionalni plinski šporet AGO-490
Profesionalni plinski šporet AGO-1290
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN



