Profesionalni plinski šporet AGO-490
960 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 2 gorionika – zatvoreno postolje linija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 2 gorionika
- 2x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- zatvoreno postolje
- izrada INOX AISI 304
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 20 kW |
| Broj gorionika | 2 |
| Snaga gorionika | 2x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 61 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni top šporet AGO-490S
Profesionalni gasni top šporet AGO-890S
Profesionalni plinski šporet AGO-890
Profesionalni plinski šporet AGO-1290
Povezani proizvodi
Profesionalni električni šporet sa rernom Giorik CE94QE
Profesionalni električni šporet - serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 4 kvadratne grejne ploče - ringle
- ringle 300x300 mm
- 4x 4 kW
- 6 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Solid top šporet sa elektro rernom Giorik TG740E
Profesionalni solid top šporet sa elektro rernom - serija 700
- centralni gorionik velike snage - 12kW
- debela grejna ploča 700 x 500 mm
- temperatura u središnjem delu ploče dostiže i 500 °C - po obodima 200 °C
- gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Piezzo upaljač
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne


