Profesionalni plinski šporet AGO-1290
2.442 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika – zatvoreno postolje linija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 6 gorionika
- 6x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- zatvoreno postolje
- izrada INOX AISI 304
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 60 kW |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 6x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 152 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Profesionalni električni šporet sa rernom Giorik CE74QE
Profesionalni šporet sa rernom električni
- 4 kvadratne grejne ploče 220x220 mm
- 4x 2,6 kW
- 6 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik CPE926 električno pasta kuvalo
Giorik EN720G blok sto
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

