Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-1290
3.175 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika sa rernom – serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 6 gasnih gorionika;
- 6x 10 kW;
- pilot plamen sa termoelementom;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- piezzo upaljač za gorionik rerne;
- neutralni ormarić;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika sa rernom – serija 900
Profesionalni gasni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 6 gasnih gorionika
- 6x 10 kW
- pilot plamen
- sigurnosni termoelement
Profesionalna gasna statička rerna:
- GN 2/1 6,3 kW – podešavanje visine u 2 nivoa
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne 50-300°C
- pilot plamen sa piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement
Neutralni ormarić sa vratima pored rerne.
Profesionalni plinski / gasni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok serije 900 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Profesionalni gasni šporeti ATALAY linija 900:
- Gasni top šporet sa 2 gorionika AGO-490S + postolje AST-49
- Gasni top šporet sa 4 gorionika AGO-890S + postolje AST-89
- Gasni top šporet sa 6 gorionika AGO-1290S + postolje AST-129
- Gasni šporet sa 2 gorionika na zatvorenom postolju AGO-490
- Gasni šporet sa 4 gorionika na zatvorenom postolju AGO-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika na zatvorenom postolju AGO-1290
- Gasni šporet sa 4 gorionika i gasna rerna ATALAY AGK-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika i gasna rerna ATALAY AGK-1290
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 66,3 kW |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 6x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 6,3 kW |
| Kontrola rerne | gasni ventil za regulaciju temperature rerne |
| Termostat rerne | 300°C maksimalna temperatura rerne |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 218 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-870
Profesionalni gasni šporet sa rernom:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 4 gorionika;
- 4x 6,3 kW;
- pilot plamen;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- Piezzo upaljač za gorionik rerne;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni plinski šporet AGO-1290
Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-890
Profesionalni gasni šporet sa gasnom rernom - serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 4 gorionika;
- 4x 10 kW;
- pilot plamen sa termoelementom;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- piezzo upaljač za gorionik rerne;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-1270
Profesionalni gasni šporet sa 6 gorionika i rernom:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 6 gorionika;
- 6x 6,3 kW;
- pilot plamen;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- Piezzo upaljač za gorionik rerne;
- neutralni deo zatvoren vratima - ormarić;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

