Profesionalni plinski top šporet AGO-1290S
2.044 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni top šporet 6 gorionika – serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 6 gorionika
- 6x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- izrada INOX AISI 304
Opcionalno:
- zatvoreno postolje:
Profesionalni gasni top šporet 6 gorionika – serija 900
Profesionalni gasni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 6 gasnih gorionika
- 6x 10 kW
- pilot plamen
- sigurnosni termoelement
Profesionalni plinski / gasni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok linije 900 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Profesionalni gasni šporeti ATALAY linija 900:
- Gasni top šporet sa 2 gorionika AGO-490S + postolje AST-49
- Gasni top šporet sa 4 gorionika AGO-890S + postolje AST-89
- Gasni top šporet sa 6 gorionika AGO-1290S + postolje AST-129
- Gasni šporet sa 2 gorionika na zatvorenom postolju AGO-490
- Gasni šporet sa 4 gorionika na zatvorenom postolju AGO-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika na zatvorenom postolju AGO-1290
- Gasni šporet sa 4 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-1290
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 60 kW |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 6x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 130 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni top šporet AGO-890S
Profesionalni plinski šporet AGO-490
Profesionalni plinski šporet AGO-890
Profesionalni plinski šporet AGO-1290
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
PIRA 80 Black peć na ćumur
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com


