Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-890
2.574 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet sa gasnom rernom – serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 4 gorionika;
- 4x 10 kW;
- pilot plamen sa termoelementom;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- piezzo upaljač za gorionik rerne;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni gasni šporet sa rernom ATALAY AGK-890 serija 900
Profesionalni gasni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 4 gasna gorionika
- 4x 10 kW
- pilot plamen
- sigurnosni termoelement
Profesionalna gasna statička rerna:
- GN 2/1 6,3 kW – podešavanje visine u 2 nivoa
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne 50-300°C
- pilot plamen sa piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement
Profesionalni plinski / gasni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok serije 900 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Profesionalni gasni šporeti ATALAY linija 900:
- Gasni top šporet sa 2 gorionika AGO-490S + postolje AST-49
- Gasni top šporet sa 4 gorionika AGO-890S + postolje AST-89
- Gasni top šporet sa 6 gorionika AGO-1290S + postolje AST-129
- Gasni šporet sa 2 gorionika na zatvorenom postolju AGO-490
- Gasni šporet sa 4 gorionika na zatvorenom postolju AGO-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika na zatvorenom postolju AGO-1290
- Gasni šporet sa 4 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-890
- Gasni šporet sa 6 gorionika i gasnom rernom ATALAY AGK-1290
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 46,3 kW |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 4x 10 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 6,3 kW |
| Kontrola rerne | gasni ventil za regulaciju temperature rerne |
| Termostat rerne | 300°C maksimalna temperatura rerne |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 156 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-870
Profesionalni gasni šporet sa rernom:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 4 gorionika;
- 4x 6,3 kW;
- pilot plamen;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- Piezzo upaljač za gorionik rerne;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-1270
Profesionalni gasni šporet sa 6 gorionika i rernom:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 6 gorionika;
- 6x 6,3 kW;
- pilot plamen;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- Piezzo upaljač za gorionik rerne;
- neutralni deo zatvoren vratima - ormarić;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

