Profesionalni gasni šporet sa rernom AGK-1270
2.738 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet sa 6 gorionika i rernom:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm;
- zaobljen kontrolni panel;
- 6 gorionika;
- 6x 6,3 kW;
- pilot plamen;
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa;
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C;
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne;
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom;
- Piezzo upaljač za gorionik rerne;
- neutralni deo zatvoren vratima – ormarić;
Materijali izrade profesionalnog šporeta:
- izrada INOX AISI 304;
- nosači posudja od kiselo otpornog čelika;
Profesionalni gasni šporet sa 6 gorionika i rernom ATALAY AGK-1270:
Profesionalni gasni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 6 gasnih gorionika
- 6x 6,3 kW
- pilot plamen
- sigurnosni termoelement
Profesionalni gasni šporet sa 6 gorionika i rernom, poseduje i neutralni deo – ormarić, zatvoren krilnim vratima, predvidjen za odlaganje posudja.
Profesionalna gasna statička rerna:
- GN 2/1 6,3 kW – podešavanje visine u 2 nivoa
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne 50-300°C
- pilot plamen sa piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement
Profesionalni plinski / gasni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok linije 700 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Neophodno je obezbediti dovoljnu količinu svežeg vazduha u kuhinji kako bi gas nesmetano sagorevao.
Profesionalni gasni šporeti ATALAY linija 700:
- Gasni top šporet sa 2 gorionika AGO-470 + postolje AST-47
- Gasni top šporet sa 4 gorionika AGO-870 + postolje AST-87
- Gasni top šporet sa 6 gorionika AGO-1270 + postolje AST-127
- Gasni šporet sa 4 gorionika i rernom ATALAY AGK-870
- Gasni šporet sa 6 gorionika i rernom ATALAY AGK-1270
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 31,5 |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 6,3 kW |
| Kontrola rerne | gasni ventil za regulaciju temperature rerne |
| Termostat rerne | 300°C maksimalna temperatura rerne |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 114 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

