Gasna konvekcijska peć GIORIK NEMG102
4.652 € cena bez PDV-a
Gasna konvekcijska peć 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- radna temperatura 50°-280°C
- konvekcijska peć za 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Konvekcijski sistem grejanja sa ubacivanjem pare
Gasna konvekcijska peć 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
Osnovne karakteristike:
- konvekcijska peć za 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- radna temperatura 50°-280°C
- grejanje komore sa atmosferskim gorionikom
- 2 brzine ventilatora
- reverzibilni ventilator za ujednačen raspored temperature
- duplo kaljeno staklo na vratima – odvojivo za lako pranje
- INOX AISI 304 izrada komore i kućišta
- unutrašnje svetlo
Opcionalno:
- postolje za konvekcijsku peć, sa nosacima plehova
- automatski omekšivač vode
- filter za kamenac
- Gasna konvekcijska peć sa 5 plehova EMG52
- Gasna konvekcijska peć sa 7 plehova EMG72
| Dimenzije (ŠxDxV) | 870x790x1080 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 19 kW GAS + 0,7 kW 230VAC |
| Zagrevanje komore | gasni gorionik |
| Kapacitet plehova | 10 GN 1/1, 10 EN 600×400 |
| Visina između plehova | 74 mm |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 645x450x800 mm |
| Kontrola | manuelno |
| Tajmer | 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| Radna temperatura | 50°-280°C |
| Sonda jezgra | nema |
| Način rada peći | konvekcijski sa funkcijom vlaženja vazduha |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 160 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje sa nosačima plehova, korpa za pomfrit, dodatak za pečenje pilića, dodatak za ražnjiće, grill ploča, pizza ploča |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Konvektomat GIORIK NMTE523_L
Gasna konvekcijska peć GIORIK EMG52
Gasna konvekcijska peć GIORIK NEMG72
Konvektomat GIORIK NECE52X
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

