TEFCOLD FS1202H frižider za piće
2.066 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće FS1202H dvokrilni
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5+5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za flaširano piće FS1202H dvokrilni
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića
Kapacitet
- 1152 limenke 330 ml
- 816 limenki 500 ml
- 560 flašica 330 ml
- 560 flašica 500 ml
- neto zapremina 652 litra
- 4+4 žičane polica 520 x 540 mm
- 1 donja polica 1072 x 540 mm
- unutrašnje dimenzije 1090 x 573 x 1533 mm
Hlađenje flaširanog pića
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- staklena vrata u metalnom ramu
- dvokrilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: lim u beloj boji
- bočno LED svetlo
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 roler točka za lakše pomeranje
Dvokrilni frižideri za piće za markete
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za piće sa dvoja vrata dostupan i sa kliznim vratima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x735x1990 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1090x573x1533 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 850 W |
| Potrošnja el. energije | 6,68 kWh/24h |
| Neto zapremina | 652 lit. |
| Broj polica | 1x 1072×540 mm, 4+4 520×540 mm |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 2 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +32° C / 50% vlažnost vazduha |
| Nivo buke | 48 dB(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 174 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

