TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
906 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće CEV425 BLACK 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za flaširano piće CEV425 BLACK
- od 2 do 10°C
- visok učinak hladjenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,2 kWh/24h
Kapacitet
- 455 limenki 330 ml
- 301 limenka 500 ml
- 217 flašica 330 ml
- 217 flašica 500 ml
- neto zapremina 347 litara
- 5 žičanih polica 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1555 mm
Hladjenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata u metalnom ramu
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hladjenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hladjenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za hladjenje pića sa žičanim policama CEV425 BLACK.
Gabaritno manji model – FSC175H BLACK, odnosno veći SCU1425H.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1840 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 470x440x1555 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 295 W |
| Potrošnja el. energije | 2,2 kWh/24h |
| Neto zapremina | 347 lit. |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica, 5x 490×360 mm |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | D klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 45 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 86 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

