TEFCOLD SCU1450CP frižider za piće
1.022 € cena bez PDV-a
Frižider za hlađenje pića sa 6 polica – sa LED nadstrešnicom – 374 litre
- LED panel u obliku slova D
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- reverzibilna vrata na šarkama
- 6 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za hlađenje pića sa 6 polica – sa LED nadstrešnicom – 374 litre
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,58 kWh/24h
Kapacitet
- neto zapremina 374 litre
- 6 žičanih polica 574 x 405 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1555 mm
- flašica 0,33l – 360 komada
- flašica 0,5l – 360 komada
- limenki 0,33l – 480 komada
- limenki 0,5l – 270 komad
Hlađenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- crni ram vrata
- LED panel u obliku slova D
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
- SCU1280CP – 260 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1375CP – 347 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1450CP – 374 litre, sa LED nadstrešnicom
- SCU1220 – 190 litara
- SCU1280 – 260 litara
- SCU1375 – 347 litara
- SCU2375 – 347 litara, 2 vrata
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje boca pića.
Frižider za hlađenje pića sa visokim staklenim vratima za bolju preglednost SCU1450CP
| Dimenzije (ŠxDxV) | 680x655x2090 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 585x495x1515 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 295 W |
| Potrošnja el. energije | 2,58 kWh/24h |
| Neto zapremina | 374 lit. |
| Broj polica | 6 žičanih polica, 6x 574×405 mm |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a, 80 g |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | D klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 45 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 102 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

