TEFCOLD SCU1220 frižider za piće
754 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće 190 litara SCU1220 – 3 police
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- reverzibilna vrata na šarkama
- 3 žičane police
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za flaširano piće 190 litara SCU1220 – 3 police
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 1,9 kWh/24h
Kapacitet
- neto zapremina 190 litara
- 3 žičane police 498 x 405 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1027 mm
- flašica 0,33l – 133 komada
- flašica 0,5l – 133 komada
- limenki 0,33l – 301 komad
- limenki 0,5l – 175 komada
Hlađenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- crni alu ram vrata
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje boca pića.
- SCU1280CP – 260 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1375CP – 347 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1450CP – 374 litre, sa LED nadstrešnicom
- SCU1220 – 190 litara
- SCU1280 – 260 litara
- SCU1375 – 347 litara
- SCU2375 – 347 litara, 2 vrata
Frižider za hlađenje pića sa visokim staklenim vratima za bolju preglednost SCU1220
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1315 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 470x440x1027 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 229 W |
| Potrošnja el. energije | 1,9 kWh/24h |
| Neto zapremina | 190 lit. |
| Broj polica | 5 žičanih polica, 5x 498×405 mm |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 50 g, R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, reverzibilna, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | E klasa |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 45 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 62 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

