TEFCOLD SCU1280CP frižider za piće
852 € cena bez PDV-a
Frižider za hlađenje pića 260 litara sa LED nadstrešnicom
- LED panel u obliku slova D
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- reverzibilna vrata na šarkama
- 4 žičane police
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za hlađenje pića 260 litara sa LED nadstrešnicom
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2 kWh/24h
Kapacitet
- neto zapremina 260 litara
- 4 žičane police 498 x 405 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1347 mm
- flašica 0,33l – 175 komada
- flašica 0,5l – 175 komada
- limenki 0,33l – 392 komada
- limenki 0,5l – 259 komada
Hlađenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- crni ram vrata
- LED panel u obliku slova D
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje boca pića.
- SCU1280CP – 260 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1375CP – 347 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1450CP – 374 litre, sa LED nadstrešnicom
- SCU1220 – 190 litara
- SCU1280 – 260 litara
- SCU1375 – 347 litara
- SCU2375 – 347 litara, 2 vrata
Frižider za hlađenje pića sa visokim staklenim vratima za bolju preglednost SCU1280CP
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1775 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 470x440x1347 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 266 W |
| Potrošnja el. energije | 2 kWh/24h |
| Neto zapremina | 260 lit. |
| Broj polica | 4 žičane police, 4x 498×405 mm |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a, 70 g |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | D klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 45 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 83 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.

