TEFCOLD SCU1280 frižider za piće
794 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće 260 litara SCU1280
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- reverzibilna vrata na šarkama
- 4 žičane police
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za flaširano piće 260 litara SCU1280
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2 kWh/24h
Kapacitet
- neto zapremina 260 litara
- 4 žičane police 498 x 405 mm
- unutrašnje dimenzije 470 x 440 x 1347 mm
- flašica 0,33l – 175 komada
- flašica 0,5l – 175 komada
- limenki 0,33l – 392 komada
- limenki 0,5l – 259 komada
Hlađenje flaširanog pića
- mehanični termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- crni ram vrata
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje boca pića.
- SCU1280CP – 260 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1375CP – 347 litara, sa LED nadstrešnicom
- SCU1450CP – 374 litre, sa LED nadstrešnicom
- SCU1220 – 190 litara
- SCU1280 – 260 litara
- SCU1375 – 347 litara
- SCU2375 – 347 litara, 2 vrata
Frižider za hlađenje pića sa visokim staklenim vratima za bolju preglednost SCU1280
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1635 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 470x440x1347 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 266 W |
| Potrošnja el. energije | 2 kWh/24h |
| Neto zapremina | 260 lit. |
| Broj polica | 4 žičane police, 4x 498×405 mm |
| Temperaturni režim | jedna zona hlađenja, +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | D klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 45 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 73 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

