TEFCOLD FS1202S frižider sa kliznim vratima
2.223 € cena bez PDV-a
Frižider sa staklenim kliznim vratima FS1202S
- neto zapremina 660 litara
- 5 žičanih polica 1072 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1090 x 573 x 1533 mm
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i eksterijer
- staklena klizna vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider sa staklenim kliznim vratima FS1202S
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja
- klizna vrata
Kapacitet
- neto zapremina 660 litara
- 5 žičanih polica 1072 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1090 x 573 x 1533 mm
Hlađenje flaširanog pića, upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- staklena vrata u metalnom ramu
- klizna vrata
- sistem sa oprugama za automatsko zatvaranje
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera sa kliznim vratima
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: lim u beloj boji RAL9016
- bočno LED svetlo
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 roler točka za lakše pozicioniranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje podesive police za transparentno slaganje limenki i boca pića, upakovane hrane i bilo kojih proizvoda koji zahtevaju čuvanje na niskoj temperaturi.
Frižider sa kliznim vratima sa integrisanim agregatom, predviđen za frekventne lokacije, markete, benzinske stanice, fast food restorane …
Jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje uređaja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x735x1990 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1090x573x1533 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 850 W |
| Potrošnja el. energije | 6,8 kWh/24h |
| Neto zapremina | 660 lit. |
| Broj polica | 5x 1072×470 mm, 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | staklena klizna vrata, 2 vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +32° C / 50% vlažnost vazduha |
| Nivo buke | 48 dB(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 174 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD FSC1200H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC1200H BLACK sa LED reklamom - dvokrilni
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.

