Pasta cooker Fagor CP-G7226 GAS
3.817 € cena bez PDV-a
Profesionalno duplo pasta kuvalo na gas – 4 korpe 1/3 GN
- pasta cooker zapremine 2x 26 litara
- Bazeni dimenzija 350 x 340 x 275h mm (GN 2/3)
- 4 korpe 1/3 GN (290 x 160 x 215h mm)
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
Profesionalno duplo pasta kuvalo na gas – 4 korpe 1/3 GN
Pasta kuvalo sa dva bazena
Pasta cooker zapremine 2x 26 litara
Bazeni dimenzija 350 x 340 x 275h mm
4 korpe 1/3 GN (290 x 160 x 215h mm)
- upresovani bazeni debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazeni izrađen od INOX AISI 316L otpornog na so
- eksterni gorionici za zagrevanje dna i bočnih stranica
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih pasta cooker uređaja
Profesionalno električno pasta kuvalo – serija 700:
- CP-E7126 električno pasta kuvalo 26 litara
- CP-E7226 električno pasta kuvalo 2x 26 litara
- CP-E7140 električno pasta kuvalo 40 litara
- CP-E7240 električno pasta kuvalo 2x 40 litara
Profesionalno gasno pasta kuvalo – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 20 kW |
| Zapremina bazena | 26+26 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 4x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Način grejanja | gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | INOX AISI 316L, otporan na slanu vodu |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | prelivna cev, slavina za ispuštanje vode |
| Težina | 89 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

