Pasta cooker Fagor CP-E7126 električni
1.996 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni pasta cooker – serija 700
- Pasta cooker zapremine 26 litara
- Bazen dimenzija 350x340x275h mm
- 2 korpe 1/3 GN 290x160x215h mm
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
Profesionalni električni pasta cooker – serija 700
Pasta kuvalo sa jednim bazenom
Pasta cooker zapremine 26 litara
Bazen dimenzija 350x340x275h mm
2 korpe 1/3 GN 290x160x215h mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izrađen od INOX AISI 316L otpornog na so
- električni grejači izvan tanka u termoizolovanom kućištu
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
- zaštita od pregrevanja > 150°C
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih pasta cooker uređaja
Profesionalno električno pasta kuvalo – serija 700:
- CP-E7126 električno pasta kuvalo 26 litara
- CP-E7226 električno pasta kuvalo 2x 26 litara
- CP-E7140 električno pasta kuvalo 40 litara
- CP-E7240 električno pasta kuvalo 2x 40 litara
Profesionalno gasno pasta kuvalo – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 9 kW |
| Zapremina bazena | 26 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | termostatski prekidač 80-100-120° C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | INOX AISI 316L, otporan na slanu vodu |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | elektroventil, ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Opcionalna dodatna oprema | poklopac za bazen pasta kuvala, dodatne korpe Ø152x215h mm, dodatne korpe 2/3 GN 298x334x215h mm, dodatne korpe 1/6 GN 163x143x215h mm, dodatne korpe 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Težina | 45 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Pasta cooker Fagor CP-E7140 električni
Giorik CPE746 električno pasta kuvalo
Giorik CPG726 pasta kuvalo GAS
Giorik CPG746 pasta kuvalo GAS
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

