Giorik CPG726 pasta kuvalo GAS
2.476 € cena bez PDV-a
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo – serija 700
- Pasta cooker zapremine 26 litara
- Bazen dimenzija 310x340x275h mm
- 2 korpe 1/3 GN 290x160x215h mm
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temeprature vode u bazenu
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo – serija 700
Pasta kuvalo sa jednim bazenom
Pasta cooker zapremine 26 litara
Bazen dimenzija 310x340x275h mm
2 korpe 1/3 GN 290x160x215h mm
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temeprature vode u bazenu
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
GIORIK Unika 700 linija profesionalnih pasta kuvala
Profesionalni električni pasta cooker – serija 700:
Profesionalni gasni pasta cooker – serija 700:
- CPG726 pasta kuvalo na gas sa jednim bazenom
- CPG746 pasta kuvalo na gas sa dva bazena
*Profesionalni pasta cooker na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 10 kW |
| Zapremina bazena | 26 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Način grejanja | gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Opcionalna dodatna oprema | poklopac za bazen pasta kuvala, dodatne korpe Ø152x215h mm, dodatne korpe 2/3 GN 298x334x215h mm, dodatne korpe 1/6 GN 163x143x215h mm, dodatne korpe 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Težina | 52 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik CPE726 električno pasta kuvalo
Giorik CPE746 električno pasta kuvalo
Giorik CPG746 pasta kuvalo GAS
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

