Pasta cooker Fagor CP-G7140 GAS
2.421 € cena bez PDV-a
Profesionalno pasta kuvalo na gas 40 litara – 3 korpe 1/3 GN
- 1 bazen, 3 korpe
- pasta cooker zapremine 40 litara
- bazen dimenzija GN 1/1
- 3 korpe 1/3 GN 290x160x215h mm
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
Profesionalno pasta kuvalo na gas 40 litara – 3 korpe 1/3 GN
Pasta kuvalo sa jednim bazenom
Pasta cooker zapremine 40 litara
Bazen dimenzija GN 1/1
3 korpe 1/3 GN 290 x 160 x 215h mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izrađen od INOX AISI 316L otpornog na so
- eksterni gorionici za zagrevanje dna i bočnih stranica
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih pasta cooker uređaja
Profesionalno električno pasta kuvalo – serija 700:
- CP-E7126 električno pasta kuvalo 26 litara
- CP-E7226 električno pasta kuvalo 2x 26 litara
- CP-E7140 električno pasta kuvalo 40 litara
- CP-E7240 električno pasta kuvalo 2x 40 litara
Profesionalno gasno pasta kuvalo – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 16 kW |
| Zapremina bazena | 40 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 3x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Način grejanja | gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | INOX AISI 316L, otporan na slanu vodu |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | prelivna cev, slavina za ispuštanje vode |
| Težina | 55 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

