Pasta cooker Fagor CP-E7240 električni
3.866 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni pasta cooker sa 2 bazena – 6 korpi – serija 700
- Pasta cooker zapremine 2x 40 litaraa
- Bazeni dimenzija GN 1/1
- 6 korpi 1/3 GN 290x160x215h mm
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
- zaštita od pregrevanja > 150°C
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
Profesionalni električni pasta cooker sa 2 bazena – 6 korpi – serija 700
Pasta kuvalo sa dva bazena
Pasta cooker zapremine 2x 40 litara
Bazeni dimenzija GN 1/1
6 korpi 1/3 GN 290x160x215h mm
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izrađen od INOX AISI 316L otpornog na so
- električni grejači izvan tanka u termoizolovanom kućištu
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
- zaštita od pregrevanja > 150°C
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih pasta cooker uređaja
Profesionalno električno pasta kuvalo – serija 700:
- CP-E7126 električno pasta kuvalo 26 litara
- CP-E7226 električno pasta kuvalo 2x 26 litara
- CP-E7140 električno pasta kuvalo 40 litara
- CP-E7240 električno pasta kuvalo 2x 40 litara
Profesionalno gasno pasta kuvalo – serija 700:
- CP-G7126 gasno pasta kuvalo 26 litara
- CP-G7226 gasno pasta kuvalo 2x 26 litara
- CP-G7140 gasno pasta kuvalo 40 litara
- CP-G7240 gasno pasta kuvalo 2x 40 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 24 kW |
| Zapremina bazena | 40+40 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 6x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | termostatski prekidač 80-100-120° C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | elektroventil |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Opcionalna dodatna oprema | poklopac za bazen pasta kuvala, dodatne korpe Ø152x215h mm, dodatne korpe 2/3 GN 298x334x215h mm, dodatne korpe 1/6 GN 163x143x215h mm, dodatne korpe 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Težina | 80 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Pasta cooker Fagor CP-E7126 električni
Giorik CPE746 električno pasta kuvalo
Giorik CPG726 pasta kuvalo GAS
Giorik CPG746 pasta kuvalo GAS
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

