Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO TOP
2.936 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica za delikates – nož prečnika 350 mm
ALU detalji (knob i ručice)
- prečnik INOX noža 350 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 210 x 320 mm, Ø 250 mm
- nosač proizvoda površine 350 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
Profesionalna mesoreznica za delikates – nož prečnika 350 mm
Nož mesoreznice, prečnika fi 350, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO TOP:
- prečnik INOX noža 350 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 210 x 320 mm, Ø 250 mm
- nosač proizvoda površine 350 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- kućište od aluminijumske legure
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare
- aluminijumski knob i ručice
- tasteri sa IP67 zaštitom
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica Galileo 350 Evo TOP namenjena je za upotrebu u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Galileo EVO mesoreznice dostupne u prečniku noža od 350-385 mm
Mesoreznice SIRMAN Galileo EVO dostupne su i u automatskoj verziji:
Sirman mesoreznice Galileo EVO dostupne u verzijama:
- Classic – osnovna verzija
- Top – aluminijumski detalji
- Ingranaggi – sa reduktorom umesto kaiša
- Automatica – automatska mesoreznica sa pogonskim motorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x590x700 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 380 W |
| Prečnik noža | 350 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-25 mm |
| Hod klizača | 365 mm |
| Korisna površina sečenja | 210×320 mm, Ø 250 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 56 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135x220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO
Sirman Alice 250 kućna mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica - lako se održava i čisti
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Najviši higijenski standardi zahvaljujući preciznom izboru materijala i glatkom dizajnu komponenti
- Jak i bešumni motor
- Prenos - kaiš u zatvorenom prostoru
- Integrisan oštrač noža
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mantegna 300 VCO
Profesionalna vertikalna mesoreznica sa nožem fi 300 mm Mantegna VCO
Nosač proizvoda sa upuštenom pločom (opcionalno sa nazubljenom pločom).
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije

