Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO Aut. Top
5.212 € cena bez PDV-a
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates – nož prečnika 370 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 370 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 225 x 285 mm Ø 266 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates – nož prečnika 370 mm
3 brzine klizača
3 hoda klizača – za proizvode različite debljine
Brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
Klizač sa nosačem proizvoda poseduje motorni pogon, sa 3 brzine, uz kapacitet sečenja 24 do 46 odrezaka u minuti.
Automatske mesoreznice za profesionalnu upotrebu u:
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
- za veliki obim sečenja – nije potreban dodatni rad korisnika, mesoreznica sama pomera nosač sa proizvodom.
Nož mesoreznice i klizač sa nosačem suhomesnatih proizvoda, pokreću nezavisni motori.
Nož mesoreznice, prečnika fi 370, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož mesoreznica može da seče sireve, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO Automatica Top:
- prečnik INOX noža 370 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 225 x 285 mm Ø 266 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- kućište od aluminijumske legure
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- tasteri sa IP67 zaštitom
- alat za skidanje noža
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- mesoreznica sa vagom i kontrolom zaustavljanja – ploča 225×360 mm – 10 kg max – na 2 gr podešavanje
- dodatak za sečenje povrća
Profesionalna automatska mesoreznica Galileo 370 Evo Aut. Top namenjena je za upotrebu u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Galileo EVO Automatica Top mesoreznice dostupne u prečniku noža od 350-385 mm
Mesoreznica SIRMAN Galileo EVO Automatica Top:
- Galileo 350 EVO Automatica Top
- Galileo 370 EVO Automatica Top
- Galileo 385 EVO Automatica Top
Sirman mesoreznice Galileo EVO dostupne u verzijama:
- Classic – osnovna verzija
- Top – aluminijumski detalji
- Ingranaggi – sa reduktorom umesto kaiša
- Automatica – automatska mesoreznica sa pogonskim motorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 760x650x730 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 380+400 W / Hp 0,52 + 0,54 |
| Prečnik noža | 370 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-25 mm |
| Hod klizača | 365 mm |
| Korisna površina sečenja | 225×285 mm, Ø 266 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, 3 brzine klizača |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za sečenje povrća, vaga, teflonski nož za sireve, nazubljeni nož |
| Težina | 63 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO Aut. Top
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates - nož prečnika 350 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 350 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 210 x 285 mm Ø 250 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 385 EVO Aut. Top
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates - nož prečnika 385 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 385 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 230 x 285 mm Ø 280 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 350 VV Automec
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 300 Automatica
Profesionalna automatska mesoreznica nož prečnika 300 mm
- 37-70 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine klizača
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 190 x 270 mm Ø 220 mm
- nosač proizvoda površine 365 x 270 mm
- hod klizača 310 mm
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½

