Konvektomat GIORIK NECE102
4.179 € cena bez PDV-a
Konvektomat za 10 tacni GN 1/1 manuelni
- radna temperatura 50°-280°C
- konvektomat za 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
3 režima rada:
- konvekcijski – grejanje toplim vazduhom
- parni – direktno ubacivanje pare
- parno konvekcijski kombinovani režim rada – konvektomat
Konvektomat za 10 tacni GN 1/1 manuelni
Osnovne karakteristike:
- konvektomat za 10 plehova GN 1/1 ili EN 600×400
- radna temperatura 50°-280°C
- 3 moda rada – konvekcijski, para ili kombinovano
- grejanje komore sa INCOLOY grejačima visokih performansi
- 2 brzine ventilatora
- reverzibilni ventilator za ujednačen raspored temperature
- duplo kaljeno staklo na vratima – odvojivo za lako pranje
- INOX AISI 304 izrada komore i kućišta
- unutrašnje svetlo
Opcionalno:
- postolje za konvektomat, sa nosacima plehova
- automatski omekšivač vode
- filter za kamenac
| Dimenzije (ŠxDxV) | 907x762x1023 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,6 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 74 mm |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 645x450x800 mm |
| Kontrola | manuelno, elektromehaničke kontrole |
| Tajmer | kontinuiran ciklus, 1’ – 120’ |
| Radna temperatura | 50°-280°C |
| Sonda jezgra | nema, opcionalno |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 110 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje sa nosačima plehova |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
VITAL PRIME061E konvektomat
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 6x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Konvektomat GIORIK NMTE5W_R
Konvektomat kapaciteta 5 tacni GN 1/1
Integrisan sistem samopranja.
Grejanje komore konvektomata sa INCOLOY grejačima visokih performansi.
- Touch screen kontrolni panel 7".
- USB port za unos recepata i update firmware-a.
- Automatska klapna za ventilaciju.
- Temperatura 50° - 300° C.
- Ventilator sa 3 brzine.
- Tajmer 1`- 120` minuta + kontinuiran rad.
- Kontrola relativne vlažnosti unutar komore.
- Cooking mode (način obrade namirnica): - konvekcijski (strujanem vrelog vazduha) - parni (obrada parom) - kombinovani (konvekcijski sa zadatim procentom vlage u komori)
- Konvektomat kapaciteta 5 tacni sa visinom 74 mm.
- Mogućnost memorisanja 999 programa u 9 faza rada svakog ciklusa.
- "One Touch" startovanje jednog od 9 programiranih ciklusa koji su na početnom ekranu.
- "Rack Control" mogućnost konvektomata za pripremu različitih jela u isto vreme, na odvojenim nivoima sa završetkom u isto vreme.
- "Recipe Tuner" za jednostavno modifikovanje i personalizovanje programa-recepata.
- "Delta T" Cooking priprema jela u konvektomatu uz kontrolu temperature jezgra (opcionalno uz sondu)
- Funkcija održavanja temperature već pripremljenih jela - do serviranja.
- "Cooldown" funkcija obaranja temperature.
VITAL PRIME061EM konvektomat
Konvektomat sa parom - 6 plehova GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Konvektomat GIORIK NMTE5_R
Konvektomat 5 plehova GN 1/1 - sa programiranjem
Osnovne karakteristike:
- Touch screen kontrolni panel 7".
- USB port za unos recepata i update firmware-a.
- Automatska klapna za ventilaciju.
- Temperatura 50° - 300° C.
- Ventilator sa 3 brzine.
- Tajmer 1`- 120` minuta + kontinuiran rad.
- Kontrola relativne vlažnosti unutar komore.
- Cooking mode (način obrade namirnica): - konvekcijski (strujanem vrelog vazduha) - parni (obrada parom) - kombinovani (konvekcijski sa zadatim procentom vlage u komori)
- Konvektomat 5 plehova sa programiranjem 999 recepata u 9 faza rada svakog ciklusa.
- "One Touch" startovanje jednog od 9 programiranih ciklusa koji su na početnom ekranu.
- Konvektomat na 5 nivoa sa "Rack Control" sistemom, ima mogućnost pripreme različitih jela, a sa završetkom u isto vreme.
- "Recipe Tuner" za jednostavno modifikovanje i personalizovanje programa-recepata
- "Delta T" Cooking priprema jela uz kontrolu temperature jezgra (opcionalno uz sondu)
- Funkcija održavanja temperature već pripremljenih jela
- "Cooldown" funkcija obaranja temperature
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

