Električni kiper Vital EDT90120 120LT
4.130 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kiper 120 litara – manuelni, serija 900
- Termostatska kontrola 50°-300°C
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Posuda kapaciteta 120 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Kuhinjski električni kiper 120 litara – manuelni, serija 900
- Paneli uređaja od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom manuelnog podizanja posude
- Posuda kipera od nerđajućeg čelika
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Poklopac kipera od duplog lima
- Poklopac sa šarkama od nerđajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Cevni gorionici od nerđajućeg čelika sa piezzo upaljačem
- Pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- Kuhinjski električni kiper sa termostatskim podešavanjem radne temperature 50-300°C
- Zapremina 120 litara
Kuhinjski električni kiperi Vital serija 900
- EDT9080 kuhinjski kiper 80 litara električni
- EDT9080M kuhinjski kiper 80 litara električni, motorizovan
- EDT90120 kuhinjski kiper 120 litara
- EDT90120M kuhinjski kiper 120 litara, motorizovan
- EDT90150 kuhinjski kiper 150 litara električni
- EDT90150M kuhinjski kiper 150 litara električni, motorizovan
Kiperi manjeg kapaciteta dostupni u seriji 700.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Kapacitet | 120 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | 10 mm debljine, legura od čelika Fe510 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 180 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik BE74FM električni kiper 50LT
Giorik BE74XM električni kiper 50LT
Električni kiper Vital EDT7050 50LT
Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

