HOME » Ugostiteljska oprema » Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
Afinox FRESH PLUS 2P L - hladni sto
1.717 € cena bez PDV-a
Električni kiper Vital EDT7050 50LT
2.520 € cena bez PDV-a
Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
2.632 € cena bez PDV-a
Kuhinjski kiper na gas 50 litara – manuelni, serija 700
- Dno izradjeno od legure čelika debljine 10 mm
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 50 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Šifra proizvoda:
Vital GDT7050
Kategorije: Linija 700, Termo blok, Kuhinjska oprema, Kiperi
Opis
Kuhinjski kiper na gas 50 litara – manuelni, serija 700
- Paneli uredjaja od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom manuelnog podizanja posude
- Posuda kipera od nerdjajućeg čelika sa zaobljenim dnom
- Dno izradjeno od legure čelika debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Poklopac kipera od duplog lima
- Poklopac sa šarkama od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Cevni gorionici od nerdjajućeg čelika sa piezzo upaljačem
- Pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- U slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Kuhinjski gasni kiper sa ventilom za podešavanje radne temperature (max 300°C)
- Zapremina 50 litara
Kuhinjski kiperi Vital serija 700
- GDT7050 gasni kuhinjski kiper 50 litara – čelično dno
- EDT7050 električni kuhinjski kiper 50 litara – čelično dno
Kiperi većeg kapaciteta dostupni u seriji 900.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 12 kW |
| Kapacitet | 50 litara |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom, ventil za dovod vode |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | 10 mm debljine, legura od čelika Fe510 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik BE74FM električni kiper 50LT
Giorik BE74XM električni kiper 50LT
5.068 € cena bez PDV-a
Električni kiper Vital EDT7050 50LT
2.520 € cena bez PDV-a
Giorik BG74XM kiper GAS 50LT
4.904 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.

