Električni kiper Vital EDT9080 80LT
3.045 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kiper 80 litara – manuelni, serija 900
- Termostatska kontrola 50°-300°C
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Kuhinjski električni kiper 80 litara – manuelni, serija 900
- Paneli uređaja od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom manuelnog podizanja posude
- Posuda kipera od nerđajućeg čelika
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Poklopac kipera od duplog lima
- Poklopac sa šarkama od nerđajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Cevni gorionici od nerđajućeg čelika sa piezzo upaljačem
- Pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- Kuhinjski električni kiper sa termostatskim podešavanjem radne temperature 50-300°C
- Zapremina 80 litara
Kuhinjski električni kiperi Vital serija 900
- EDT9080 kuhinjski kiper 80 litara
- EDT9080M kuhinjski kiper 80 litara, motorizovan
- EDT90120 kuhinjski kiper 120 litara
- EDT90120M kuhinjski kiper 120 litara električni, motorizovan
- EDT90150 kuhinjski kiper 150 litara električni
- EDT90150M kuhinjski kiper 150 litara električni, motorizovan
Kiperi manjeg kapaciteta dostupni u seriji 700.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,1 kW |
| Kapacitet | 80 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | 10 mm debljine, legura od čelika Fe510 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik BE74XM električni kiper 50LT
Električni kiper Vital EDT90120 120LT
Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

