Električni kiper Vital EDT90150 150LT
4.795 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kiper 150 litara – manuelni, serija 900
- Termostatska kontrola 50°-300°C
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Posuda kapaciteta 150 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Kuhinjski električni kiper 150 litara – manuelni, serija 900
- Paneli uređaja od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom manuelnog podizanja posude
- Posuda kipera od nerđajućeg čelika
- Dno izrađeno od legure čelika debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Poklopac kipera od duplog lima
- Poklopac sa šarkama od nerđajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Cevni gorionici od nerđajućeg čelika sa piezzo upaljačem
- Pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- Kuhinjski električni kiper sa termostatskim podešavanjem radne temperature 50-300°C
- Zapremina 150 litara
Kuhinjski električni kiperi Vital serija 900
- EDT9080 kuhinjski kiper 80 litara 400VAC
- EDT9080M kuhinjski kiper 80 litara 400VAC, motorizovan
- EDT90120 kuhinjski kiper 120 litara
- EDT90120M kuhinjski kiper 120 litara, motorizovan
- EDT90150 kuhinjski kiper 150 litara 400VAC
- EDT90150M kuhinjski kiper 150 litara 400VAC, motorizovan
Kiperi manjeg kapaciteta dostupni u seriji 700.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Kapacitet | 150 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | manuelno |
| Grejna ploča | 10 mm debljine, legura od čelika Fe510 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 185 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik BE74FM električni kiper 50LT
Giorik BE74XM električni kiper 50LT
Električni kiper Vital EDT7050 50LT
Gasni kiper Vital GDT7050 50LT
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

