Električni kazan EKT90150 150LT
4.200 € cena bez PDV-a
Električni kuhinjski kazan 150 litara indirektno grejanje – serija 900
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za hladnu vodu
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Električni kuhinjski kazan 150 litara indirektno grejanje – serija 900
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Radna površina od nerđajućeg čelika AISI 304 1,5mm debljine
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316L, obod od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Slavina za sipanje hladne vode direktno u kazan
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom – 0,5 bar
- Para generisana u prostoru ispod kazana – indirektno grejanje kazana
- Manometar za kontrolu pritiska u sistemu
- Automatska kontrola nivoa vode u sistemu za generisanje pare
- Elektroventil za dopunu vode u sistemu grejanja
- Kompenzacioni ventil
- Kuhinjski kazan sa Incoloy 800 grejačima visokog učinka
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Zapremina kazana | 150 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ventil za dovod vode, ON/OFF prekidač |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni ventil >0,5 bar, sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 140 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Električni kuhinjski kazan EKT500 500LT
Kuhinjski električni kazan 500 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 500 lit.
- Indirektno grejanje
- Termostatska kontrola temperature
- Sigurnosni sistem sa manometrom za prikaz pritiska
- Slavina za sipanje vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

