Električni kuhinjski kazan EKT500 500LT
10.920 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan 500 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 500 lit.
- Indirektno grejanje
- Termostatska kontrola temperature
- Sigurnosni sistem sa manometrom za prikaz pritiska
- Slavina za sipanje vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Kuhinjski električni kazan 500 litara
Kazan namenjen za pripremu velike količine obroka > 1000
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 500 lit.
- Indirektno grejanje
- Termostatska kontrola temperature
- Sigurnosni sistem sa manometrom za prikaz pritiska
- Slavina za sipanje vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Kazan manjeg kapaciteta: Električni kuhinjski kazan EKT400 400LT
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1525x1500x1230 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 54 kW |
| Zapremina kazana | 500 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ventil za dovod vode, ON/OFF prekidač |
| Regulacija temperature | termostat 0°-120°C, podešavanje intenziteta grejanja u 6 nivoa |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” topla voda, 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 330 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Električni kuhinjski kazan AKTE-1000 250LT
Kuhinjski električni kazan 250 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 250 lit.
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Opcionalno:
- perforirani ulošci - korpe
Plinski kuhinjski kazan AKTG-1000 250LT
Plinski kuhinjski kazan 250 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 250 lit.
- Plinski gorionik sa pilot plamenom
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Opcionalno:
- perforirani ulošci - korpe
Plinski kuhinjski kazan AKTG-1000D 250LT
Plinski kuhinjski kazan 250 litara - direktno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 250 lit.
- Plinski gorionik sa pilot plamenom
- Direktno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Opcionalno:
- perforirani ulošci - korpe
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

