Električni kazan EKT90100 100LT
4.060 € cena bez PDV-a
Električni kuhinjski kazan 100 litara indirektno grejanje – serija 900
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za hladnu vodu
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Električni kuhinjski kazan 100 litara indirektno grejanje – serija 900
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Radna površina od nerđajućeg čelika AISI 304 1,5mm debljine
- Dno izrađeno od poliranog INOX AISI 316L, obod od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Slavina za sipanje hladne vode direktno u kazan
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom – 0,5 bar
- Para generisana u prostoru ispod kazana – indirektno grejanje kazana
- Manometar za kontrolu pritiska u sistemu
- Automatska kontrola nivoa vode u sistemu za generisanje pare
- Elektroventil za dopunu vode u sistemu grejanja
- Kompenzacioni ventil
- Kuhinjski kazan sa Incoloy 800 grejačima visokog učinka
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Zapremina kazana | 100 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ventil za dovod vode, ON/OFF prekidač |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni ventil >0,5 bar, sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 130 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Električni kuhinjski kazan EKT500 500LT
Kuhinjski električni kazan 500 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 500 lit.
- Indirektno grejanje
- Termostatska kontrola temperature
- Sigurnosni sistem sa manometrom za prikaz pritiska
- Slavina za sipanje vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

