HOME » Ugostiteljska oprema » Električni kazan EKT90250 250LT
Električni kuhinjski kazan EKT400 400LT
10.290 € cena bez PDV-a
Električni kiper Vital EDT90120 120LT
4.130 € cena bez PDV-a
Električni kazan EKT90250 250LT
5.740 € cena bez PDV-a
Električni kuhinjski kazan 250 litara indirektno grejanje – serija 900
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Šifra proizvoda:
Vital EKT90250
Kategorije: Termo blok, Linija 900, Kuhinjska oprema, Kazani
Opis
Električni kuhinjski kazan 250 litara indirektno grejanje – serija 900
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Radna površina od nerdjajućeg čelika AISI 304 1,5mm debljine
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L, obod od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Slavina za sipanje tople i hladne vode direktno u kazan
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom – 0,5 bar
- Para generisana u prostoru ispod kazana – indirektno grejanje kazana
- Manometar za kontrolu pritiska u sistemu
- Automatska kontrola nivoa vode u sistemu za generisanje pare
- Elektroventil za dopunu vode u sistemu grejanja
- Kompenzacioni ventil
- Kuhinjski kazan sa Incoloy 800 grejačima visokog učinka
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Opcionalno:
- kuhinjski gasni kazan sa direktnim grejanjem GKTD90250 – 250 litara
Kazani većeg kapaciteta: Električni kuhinjski kazan EKT500 500LT
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 980x1020x950 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 36 kW |
| Zapremina kazana | 250 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ON/OFF prekidač, ventil za dovod vode |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C, podešavanje intenziteta grejanja u 6 nivoa |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni ventil >0,5 bar, sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” topla voda, 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 193 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Električni kuhinjski kazan EKT500 500LT
10.920 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan 500 litara
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Kazan kapaciteta 500 lit.
- Indirektno grejanje
- Termostatska kontrola temperature
- Sigurnosni sistem sa manometrom za prikaz pritiska
- Slavina za sipanje vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

