SIRMAN TC 22 Nevada ICE mlin za meso
3.960 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #22
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Kompresorsko hladjenje tacne, otvora i glave
- INOX kućište
- IP 67 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
Hladjeni mlin za meso 22.
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa hladjenjem #22
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
- INOX kućište
- IP 55 zažtita motora – kontinuiran rad
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- kompresorsko hladjenje tacne, ulaza i glave
Mašina za mlevenje mesa sa hladjenjem:
Ukoliko se melju veće količine mesa u standardnim mlinovima za meso, bez hladjenja glave, dolazi do zagrevanja sklopova
i prenosa temperature na meso tokom mlevenja.
Zagrevanje može biti opasno iz razloga što dolazi do termičke obrade mesa i samim tim i do ubrzanog procesa oksidacije.
Hladjeni mlin za meso NEVADA ICE 22 poseduje kompresorski sistem hladjenja (150Watt) i hladi posudu za prijem mesa,
kanal za ubacivanje mesa i samu glavu sa pužem i noževima.
Na ovaj način se sprečava zagrevanje mesa tokom procesa mlevenja i čuva svežina mesa.
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
Sirman Nevada mlinovi za meso
| Dimenzije (ŠxDxV) | 505x435x475 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Kapacitet | 350 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, dva smera |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | samooštreći, INOX AISI 430 |
| Glava mlina | INOX AISI 304, hlađena, demontažna |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | zaštita za šajbne Ø> 8 mm, total unger system, kit za kobasice, formater za hamburgere, 1/2 unger |
| Težina | 70 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

