SIRMAN TC 32 Nevada mlin za meso
2.424 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 32 – enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 650 kg/h
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- IP 55 zažtita motora – kontinuiran rad
- ventilirajuće hlađenje motora
- kontrole sa zaštitom IP67
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- četvrtasti otvor za ulaz mesa – 76 x 76 mm
- Enterprise sistem glave – 1 puž, 1 nož i 1 rešetka
Opcionalno:
- unger system (1 puž, 2 nož, 3 rešetke)
- 1/2 unger system (1 puž, 1 nož, 2 rešetke)
- formatizer za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm (za rupe veće od 8mm potreban je sistem zaštite od blokiranja)
Profesionalni mlin za meso 32 – enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa – 650 kg/h
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- IP 55 zažtita motora – kontinuiran rad
- ventilirajuće hlađenje motora
- kontrole sa zaštitom IP67
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- četvrtasti otvor za ulaz mesa – 76 x 76 mm
- Enterprise sistem glave – 1 puž, 1 nož i 1 rešetka
Sirman Nevada mlinovi za meso
- TC 22 – šajbna 22
- TC 32 – šajbna 32
- TC 22 ICE – šajbna 22, rashladna glava mlina
- TC 32 ICE – šajbna 32, rashladna glava mlina
Opcionalno:
- unger system (1 puž, 2 noža, 3 rešetke)
- 1/2 unger system (1 puž, 1 nož, 2 rešetke)
- formatizer za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm (za rupe veće od 8mm potreban je sistem zaštite)

| Dimenzije (ŠxDxV) | 633x495x450 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1840 W |
| Kapacitet | 650 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, dva smera |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | samooštreći, INOX AISI 430 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 1/2 unger, zaštita za šajbne Ø> 8 mm, total unger system, kit za kobasice, formater za hamburgere |
| Težina | 50 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

