Yazicilar L120IV kuter Hummusmaster®
26.710 € cena bez PDV-a
Industrijski kuter kapaciteta 120 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća.
- 600-2.500 rpm
- 50 kg kummusa u jednom ciklusu
- 1.000 kg/h gotovog hummusa
Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
Industrijski kuter kapaciteta 120 litara – najveći kuter za hummus
Industrijski kuter velikog kapaciteta
Kuter kapaciteta 120 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća. Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
120 litara kuter – kapacitet za industrijsku proizvodnju
Posuda od 120 litara je dovljne veličine za potrebe industrijske proizvodnje hummusa ili prerade voća i povrća. Možete sa lakoćom pripremati kremove, pire, humus i prerađivati sve vrste organskih materijala pomoću ovog najsavremenijeg industrijskog kutera.
Nož sa 4 oštrice garantuje odlične performanse za kratko vreme. Gornja sečiva obrađuju gornju polovinu posude kutera, dok donja sečiva obrađuju donju polovinu. Na taj način se proizvod ravnomerno obrađuje u najkraćem vremenskom periodu. Ovo izbegava pregrevanje i kvarenje krajnjeg proizvoda.
Iskustvo automatizovanog rada
Mašinom se upravlja preko hibridnog kontrolnog panela, koji je sa vodootpornim metalnim tasterima i kontrolnim ekranom. Tajmer, funkcija varijabilne brzine, opciona funkcija kontra smera, kontrola poklopca i mehanizma za nagib – sve je integrisano u kontrolni panel.
Opcioni motorizovani strugač radi potpuno automatski – strugač skraćuje vreme rada i povećava produktivnost, skidajući sirovinu sa zidova posude kutera.
4-kraki noževi
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika – dugotrajnost i za maksimalna higijena.
Kuter sa varijabilnom brzinom
Model L120IV – industrijski kuter ima funkciju promenljive brzine. Ovo je još jedna inovacija u poređenju sa kuterima sa jednom ili dve brzine. Sa promenljivom brzinom možete da prilagodite brzinu sečiva za svaki proces. Tokom rada takođe možete promeniti brzinu za drugu fazu obrade. Na primer, dok pravite hummus, počinjete srednjom brzinom, a završavate velikom brzinom kako bi dobili kremastu teksturu.
Promenljiva brzina je omogućena najsavremenijom dostupnom tehnologijom – inverterima sa promenljivom frekvencijom.
Snaga+kontrola = visok učinak
Velika snaga kutera od 120 litara – 15 kW, uz pouzdanost i sigurnost na radu zahvaljujući najsavremenijoj elektronskoj kontroli u svim Yazicilar komercijalnim kuterima, omogućavaju visok učinak u proizvodnji.
Bezbednosni standardi
Bezbednost operatera je na maksimumu. Industrijska kuter mašina se ne pokreće ako ne detektuje posudu ili ispravno zatvoren poklopac. Postoji više sistema, kako bi se osigurala sigurnost korisnika i izbegli mehanički problemi. Osim ovih, postoji više sistema za izbegavanje preopterećenja motornih jedinica mašine.
Svi ovi sistemi obezbeđuju zaštitu od nepravilne upotrebe i preopterećenja, štiteći vašu investiciju u godinama koje dolaze.
Profesionalni samostojeći kuter:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1060x731x1428 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18,5 kW |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 120 lit. |
| Maksimalno punjenje | 70 lit., 50 kg hummusa |
| Broj obrtaja noža | 600-2.500 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 340 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Yazicilar L20IV kuter Hummusmaster®
Yazicilar L30IV kuter Hummusmaster®
Yazicilar L45IV kuter Hummusmaster®
Yazicilar L65IV kuter Hummusmaster®
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

