Mlin za orašaste plodove i začine Yazicilar G45
7.420 € cena bez PDV-a
Industrijski mlin za orašaste plodove i začine – do 12 kg u ciklusu
Posuda kuter mlina od 45 litara, za potrebe industrije i veće količine mlevenih začina i orašastih plodova – do 125 kg/h. Kipujuća i demontažna posuda za efikasan rad – posuda i nož se mogu lako ukloniti za potrebe čišćenja.
- 12 kg punjenje u ciklusu
- 125 kg/h
- 45 litara posuda
- 7.000 rpm
- 4-kraki INOX nož
- 7,5 kW
Industrijski mlin za orašaste plodove i začine – do 12 kg u ciklusu
Mlevenje:
- oraha
- lešnika
- badema
- šećera
- suvih začina
- …
45 litara posuda za industrijske potrebe
Posuda kuter mlina od 45 litara, za potrebe industrije i veće količine mlevenih orašastih plodova – do 125 kg/h. Kipujuća i demontažna posuda za efikasan rad – posuda i nož se mogu lako ukloniti za potrebe čišćenja.
Konstrukcija kompletno izrađenja od nerđajućeg čelika – robusna i trajna mašina. Prozirni poklopac od polikarbonata omogućava praćenje faze mlevenja začina i orašastih plodova.
Visokokvalitetna INOX posuda i sečiva noževa, olakšavaju održavanje higijene mašine.
Do 7000 obrtaja u minuti!
Mlevenje orašastih plodova i začina mora biti brzo. Samo tada možete zadržati ulja oraha, badema i lešnika unutar plodova, napraviti šećer u prahu od običnog šećera, mešati ili samleti bilje i začine. Sve to mora biti gotovo u roku od nekoliko sekundi. Konvencionalni kuteri mogu da dostignu samo 3000 obrtaja noža u minuti. Ovo nije dovoljno! Na 3000 obrtaja u minuti, ne možete praviti šećer u prahu (slepiće se nakon zagrevanja) ili prerađivati orahe i lešnik (ispustiće ulje).
Nova generacija mlina za začine velikog kapaciteta, YAZICILAR-a poseduje trofazni motor za razliku od prethodne.
Bezbednosni standardi
Bezbednost operatera je na maksimumu. Industrijski mlin za orahe i začine se ne pokreće ako ne detektuje posudu ili ispravno zatvoren poklopac. Dvostruki sigurnosni sistem detektuje odsustvo posude ili/i poklopca, te sprečava startovanje motora. Na taj način ste Vi ili Vaši zaposleni zaštićeni od nezgoda na radu, a mašina osigurava dugotrajan rad – bez oštećenja.
Industrijski mlinovi za začine i orašaste plodove, dostupni u kapacitetima:
- G6 – 1,2 kg – 6 litara – 7.000 rpm
- G20 – 5 kg – 20 litara – 7.000 rpm
- G45 – 9 kg – 45 litara – 7.000 rpm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x380x1330 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,5 kW |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 45 lit. |
| Maksimalno punjenje | 12 kg |
| Broj obrtaja noža | 7.000 rpm |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 166 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Mlin za začine i orašaste plodove Yazicilar G6
Profesionalni mlin za začine i orašaste plodove - orahe, bademe, lešnike ...
Maksimalno punjenje 1.500 gr u ciklusu
- Profesionalni mlin za obradu svih vrta orašastih plodova
- Mlin sa posudom od nerđajućeg čelika 6 litara za 1.500 gr orašastih plodova
- Posuda sa zaobljenim uglovima
- Kućište izrađeno od INOX-a
- Fiksna brzina 7.000 RPM
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Kuter sa dvokrakim nožem od nerđajućeg čelika
- Providni plastični poklopac - polikarbonat
- Posuda sa zaokretnim zaključavanjem za jednostavno pražnjenje mlina
Profesionalni mlin za orašaste plodove sa posudom kapaciteta 6 litara za procesnu obradu:
- oraha
- lešnika
- badema
- šećera - za dobijanje prah šećera
- svih vrsta začina
- keksa
- ...
Mlin za orašaste plodove i začine Yazicilar G20
Industrijski mlin za orašaste plodove i začine - do 5 kg u ciklusu
Posuda kuter mlina od 20 litara, za potrebe korisnika za većom količinom mlevenih orašastih plodova. Kipujuća i demontažna posuda za efikasan rad - posuda i nož se mogu lako ukloniti za potrebe čišćenja.
- 5 kg punjenje u ciklusu
- 60 kg/h
- 20 litara posuda
- 7.000 rpm
- 2-kraki INOX nož
- 5,5 kW
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

