Mlin za začine i orašaste plodove Yazicilar G6
1.906 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za začine i orašaste plodove – orahe, bademe, lešnike …
Maksimalno punjenje 1.500 gr u ciklusu
- Profesionalni mlin za obradu svih vrta orašastih plodova
- Mlin sa posudom od nerđajućeg čelika 6 litara za 1.500 gr orašastih plodova
- Posuda sa zaobljenim uglovima
- Kućište izrađeno od INOX-a
- Fiksna brzina 7.000 RPM
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Kuter sa dvokrakim nožem od nerđajućeg čelika
- Providni plastični poklopac – polikarbonat
- Posuda sa zaokretnim zaključavanjem za jednostavno pražnjenje mlina
Profesionalni mlin za orašaste plodove sa posudom kapaciteta 6 litara za procesnu obradu:
- oraha
- lešnika
- badema
- šećera – za dobijanje prah šećera
- svih vrsta začina
- keksa
- …
Profesionalni mlin za začine i orašaste plodove – orahe, bademe, lešnike …
Glavni problem prilikom mlevenja oraha i orašastih plodova je u zagrevanju proizvoda i
Yazicilar G6 se koristi za mlevenje i usitnjavanje malih količina suvih materijala.
Mašina zauzima malo prostora na pultu i jednostavna je za upotrebu.
Zahvaljujući veoma velikom broju obrtaja noža za sečenje, etarsko ulje plodova ostaje u suvom prahu.
Najbolji primer je mlevenje svežeg oraha:
- Ako orahe obrađujete običnim kuterom / homogenizatorom, zbog porasta temperature i dugog vremenskog procesa, ulje oraha će izaći i proizvesti vlažan i gorak prah.
- Mlin za orahe Yazicilar G6 pravi suvi prah sa svim uljem koje ostaje unutar čestica, zahvaljujući velikom broju obrtaja noža i kratkom vremenu obrade.
Karakteristike mlina za začine:
- Profesionalni mlin za obradu svih vrta orašastih plodova
- Mlin za orahe i začine sa posudom od nerđajućeg čelika 6 litara za 1,5 kg orašastih plodova
- Posuda sa zaobljenim uglovima
- Kućište izrađeno od INOX-a
- Fiksna brzina 7.000 RPM
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Kuter sa dvokrakim nožem od nerđajućeg čelika
- Providni plastični poklopac – polikarbonat
- Stoji na četiri gumene noge – bez klizanja po podlozi
- Posuda sa zaokretnim zaključavanjem za jednostavno pražnjenje mlina
Profesionalni mlin za orašaste plodove sa posudom kapaciteta 6 litara za procesnu obradu:
- oraha
- lešnika
- badema
- šećera – za dobijanje prah šećera
- svih vrsta začina
- keksa
- …
Maksimalno punjenje 1.500 gr u ciklusu mlevenja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 270x280x500 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 6 lit. |
| Maksimalno punjenje | 1,5 kg |
| Broj obrtaja noža | 7.000 rpm |
| Kontrola | PULSE taster |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

