Yazicilar L30IV kuter Hummusmaster®
4.585 € cena bez PDV-a
Samostojeći kuter kapaciteta 30 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća.
- 600-3.000 rpm
- 12 kg kummusa u jednom ciklusu
- 105 kg/h gotovog hummusa
Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 30 litara – samostojeći kuter velike snage
Samostojeći kuter velike snage
Kuter kapaciteta 30 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća. Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
30 litara kuter – kapacitet za profesionalce
Posuda od 30 litara je optimalne veličine za potrebe restorana, hotela i drugih profesionalnih kuhinja. Možete sa lakoćom pripremati pire, humus i prerađivati sve vrste organskih materijala pomoću ovog najsavremenijeg samostojećeg kutera.
Nož sa 4 oštrice garantuje odlične performanse za kratko vreme. Gornja sečiva obrađuju gornju polovinu posude kutera, dok donja sečiva obrađuju donju polovinu. Na taj način se proizvod ravnomerno obrađuje u najkraćem vremenskom periodu. Ovo izbegava pregrevanje i kvarenje krajnjeg proizvoda.
4-kraki noževi
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika – dugotrajnost i za maksimalna higijena.
Kuter sa varijabilnom brzinom
Model L30IV – kuter ima funkciju promenljive brzine. Ovo je još jedna inovacija u poređenju sa kuterima sa jednom ili dve brzine. Sa promenljivom brzinom možete da prilagodite brzinu sečiva za svaki proces. Tokom rada takođe možete promeniti brzinu za drugu fazu obrade. Na primer, dok pravite hummus, počinjete srednjom brzinom, a završavate velikom brzinom kako bi dobili kremastu teksturu.
Promenljiva brzina je omogućena najsavremenijom dostupnom tehnologijom – inverterima sa promenljivom frekvencijom.
Snaga+kontrola = visok učinak
Velika snaga kutera od 30 litara – 4kW, uz pouzdanost i sigurnost na radu zahvaljujući najsavremenijoj elektronskoj kontroli u svim Yazicilar komercijalnim kuterima, omogućavaju visok učinak u proizvodnji.
Profesionalni samostojeći kuter:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x380x1330 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,5 kW |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 30 lit. |
| Maksimalno punjenje | 12 kg hummusa, 18 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 144 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Yazicilar L20I-Lab kuter Hummusmaster®
Yazicilar L20IV kuter Hummusmaster®
Povezani proizvodi
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

