Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 250 C Vas B.S.
1.112 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 250mm – nazubljeni klizač
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 270 x 190 mm ili do prečnika Ø 190 mm
- nosač proizvoda površine 275 x 270 mm
- hod klizača 215 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 250mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, prečnika fi250, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 250 Vas B.s.:
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 270 x 190 mm ili do prečnika Ø 190 mm
- nosač proizvoda površine 275 x 270 mm
- hod klizača 215 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi250 mm Mirra 250 Vas B.s. namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni proizvodi.
U poređenju sa Mirra 250 gravitacionom mesoreznicom, vertikalni nož omogućava tanje sečenje finih proizvoda.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Mirra vertikalne mesoreznice sa dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
- Mirra 220 C VERT. – prečnik noža 220 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 C VERT. – prečnik noža 250 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 275 C VERT. – prečnik noža 275 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 VAS BS – prečnik noža 250 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 275 VAS BS – prečnik noža 275 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 300 VAS BS – prečnik noža 300 mm, nazubljeni nosač proizvoda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x480x600 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 215 mm |
| Korisna površina sečenja | 270×190 mm |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 21,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

