Mesoreznica profesionalna SIRMAN Mirra 250 C
743 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 250 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
Opcionalno:
- teflonski nož
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 250 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
SIRMAN Mirra 250 C:
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- ugao noža 25˚
- kapacitet sečenja 145 x 220 mm ili do prečnika 170 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 240 mm
- hod klizača 265 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica noža fi250 mm Mirra 250 C namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Mirra mesoreznice dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
Mesoreznica sa većim nožem > Mirra 300 Y09
Mesoreznica sa manjim nožem > Mirra 220 C
| Dimenzije (ŠxDxV) | 560x570x475 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 265 mm |
| Korisna površina sečenja | 220 x 145 mm, Ø 170 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | alat za skidanje noža, nazubljeni nož, teflonski nož za sireve |
| Težina | 16 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

