Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 220 C VERT.
860 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 220 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- prečnik INOX noža 220 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 150 x 205 mm ili do prečnika Ø 150 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 225 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Ugrađen oštrač noža
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 220 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
SIRMAN Mirra 220 C VERT:
- prečnik INOX noža 220 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 150 x 205 mm ili do prečnika Ø 150 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 225 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi220 mm Mirra 220 C VERT. namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Mirra vertikalne mesoreznice sa dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
- Mirra 220 C VERT. – prečnik noža 220 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 C VERT. – prečnik noža 250 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 275 C VERT. – prečnik noža 275 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 VAS BS – prečnik noža 250 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 275 VAS BS – prečnik noža 275 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 300 VAS BS – prečnik noža 300 mm, nazubljeni nosač proizvoda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x535x405 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Prečnik noža | 220 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 225 mm |
| Korisna površina sečenja | Ø 150 mm, 150×205 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 16,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

