Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 250 C VERT.
868 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 250 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 170 x 205 mm ili do prečnika Ø 170 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 230 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Ugrađen oštrač noža
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 250 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
SIRMAN Mirra 250 C VERT:
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 170 x 205 mm ili do prečnika Ø 170 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 230 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi250 mm Mirra 250 C VERT. namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Mirra vertikalne mesoreznice sa dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
- Mirra 220 C VERT. – prečnik noža 220 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 C VERT. – prečnik noža 250 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 275 C VERT. – prečnik noža 275 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 VAS BS – prečnik noža 250 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 275 VAS BS – prečnik noža 275 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 300 VAS BS – prečnik noža 300 mm, nazubljeni nosač proizvoda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x535x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 230 mm |
| Korisna površina sečenja | 170×205 mm, Ø 170 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 17,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

