TEFCOLD FSF176VH B uski zamrzivač
2.158 € cena bez PDV-a
Uski vertikalni zamrzivač sa 5 polica
- -23° do -12°C
- vertikalni zamrzivač pogodan za markete, pekare, picerije…
- elektronska kontrola
- ventilaciono hlađenje
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 7
- rashladni fluid R290
- 5 rešetkastih polica
- digitalni termometar
- povećana energetska efikasnost
- vertikalno LED svetlo
- staklena krilna grejna vrata
- brava za zaključavanje
- crni eksterijer
- beli enterijer
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 točka za lakše pomeranje
Uski vertikalni zamrzivač sa 5 polica
- -23° do -12°C
- 113 litara neto
- vertikalni zamrzivač pogodan za markete, pekare, picerije…
- elektronska kontrola
- ventilaciono hlađenje
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 7
- rashladni fluid R290
- 5 rešetkastih polica
- digitalni termometar
- LED nadstrešnica za brendiranje
- vertikalno LED svetlo
- staklena krilna grejna vrata
- brava za zaključavanje
- crni eksterijer
- beli enterijer
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 točka za lakše pomeranje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 435x531x2016 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 357x362x1410 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Potrošnja el. energije | 9,404 kWh/24h |
| Neto zapremina | 113 lit. |
| Broj polica | 5 polica, 335×265 mm |
| Temperaturni režim | -23°/-12°C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 75 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Nivo buke | 56 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Težina | 88 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

